SOG - Saperka składana - Entrenching Tool - F08-N

SOG SOG

729857993296

Fabrycznie nowy

Obniżka! SOG - Entrenching Tool - Saperka składana Powiększ

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

68,10 zł

brutto

81,00 zł brutto

-12,90 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Składana mocna saperka amerykańskiego producenta SOG KNIVES & TOOL.

Niezastąpiona we wszelkich wyprawach, wypadach leśnych, survivalu czy "działaniach" działkowych. Z własnego doświadczenia wiem, że przyda się w każdym samochodzie (mój przykład- trzaskająca zima, śnieg po kostki- samochód w nim uwięziony- łopata plastikowa nie dała rady- saperka jak najbardziej- tnie i kopie, a zajmuje minimum miejsca!)

Gdy chcemy wykopać dół, czy przesypać piasek łopata jest niezastąpionym narzędziem, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Saperka została wykonana hartowanej stali węglowej. Ostre krawędzie sprawiają, że można jej używać jako toporka, natomiast ząbkowana strona służy za piłę. Trójkątna rękojeść jest bardzo wytrzymała i dobrze leży w dłoni. Złożona zajmuje niewiele miejsca. W zestawie mocny nylonowy pokrowiec.

Dane techniczne:

- Długość rozłożona: 464 mm
- Długość złożona: 184 mm
- Waga: ok 900 g.
- Stal: 420 HIGH CARBON
- Rękojeść: Stal
- Pokrowiec -nylon balistyczny

Nowy, oryginalne opakowanie, pudełko kartonowe, gwarancja

Napisz opinię

MECHANIX WEAR - FastFit Glove MultiCam - Rękawice

Od 1986 roku firma SOG pod okiem Spencer'a Frazer'a zajmuje się produkcją noży, zarówno z ostrzem stałym, jaki i składanych, multitools, saperek, toporków oraz maczet. Swoją nazwę zawdzięcza jednostce specjalnej "Studies and Observation Group", która prowadziła działania bojowe na terenie Kambodży, Laosu i Wietnamu. Firma nie tylko produkuje noże SOG, noże firmy SOG to coś wyjątkowego za pomocą nowoczesnych technologii, fantazyjnych kształtów oraz wysokiej jakości wykonania. SOG, noże w których naprawdę można zauważyć coś więcej niż jedynie praktyczny kawałek stali. Swoją popularność zyskały także poprzez swoich użytkowników, nóż SOG Seal został wybrany oficjalnym nożem Navy Seals przez co zyskał ogromną popularność i został dostrzeżony przez wielu ludzi nieświadomych istnieniem marki SOG. Obecnie firma SOG jest jednym z największych producentów noży zarówno w USA i na świecie.