Kłódka podróżna McNETT z systemem TSA szyfrowa

McNETT McNETT

1476

Fabrycznie nowy

Obniżka! Kłódka podróżna McNETT z systemem TSA szyfrowa Powiększ

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Time left:

29,76 zł

brutto

32,00 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Kłódka szyfrowa amerykańskiej firmy McNett. W całości wykonana z metalu kłódka bagażowa z systemem TSA, może więc być otwierana przez służby celne bez niszczenia samej kłódki bądź bagażu. Dodatkowo czerwony wskaźnik przy zatrzasku informuje czy kłódka była otwierana przez służby celne w celu sprawdzenia bagażu. Wskaźnik można zresetować ustawiając ponownie ustalony 3-cyfrowy szyfr. Możliwość ustawiania własnych kombinacji szyfru – łatwy do ustawienia kod 3-cyfrowy.

TSA logo

System TSA - zostawiając bagaż do odprawy celnej przechodzi on wtedy podobną kontrolę skanowania zawartości jak bagaż podręczny i sam pasażer. Służby celne sprawdzają czy na pokład samolotu nie zostanie wniesiony żaden niebezpieczny przedmiot. Dlatego zdaża się często że służby celne chcą sprawdzić co trafi na pokład samolotu. Otworają w takim przypadku bagaż- rozcinając i niszcząc bezpowrotnie drogą kłódkę. Jeśli jednak zostanie zamknięta kłódką z systemem TSA, służby celne posłużą się specjalnym kluczem UNIWERSALNYM i otworzą bagaż dokonując rewizji.

Napisz opinię

MIL-SPEC MONKEY - Naszywka Police - 3D PVC - MultiCam

mcnett


Amerykańska firma McNett to czołowy producent wysokiej jakości produktów specjalistycznych dla wojska, outdooru, sportów wodnych, nurkowania, wędkarstwa i szeroko pojętej turystyki. W ofercie firmy znajdziemy środki do ochrony przed komarami i insektami(repelenty),produkty do konserwacji i naprawy sprzętu i odzieży, jak również podróżne kosmetyczki, portfele, szybkoschnące ręczniki, filtry do wody oraz taśmy maskujące czy świecące breloki do kluczy. Każdy produkt zanim pojawi się na rynku, przeszedł testy w najsurowszych warunkach klimatycznych na ziemi...