McNETT - Portfel podróżny na szyję - Silk Neck - 100% Jedwab

McNETT McNETT

343

Fabrycznie nowy

Obniżka! McNETT - Portfel podróżny na szyję - Silk Neck - 100% Jedwab Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

51,00 zł

brutto

54,00 zł brutto

-3,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Portfel podróżny amerykańskiej firmy McNETT wyprodukowany z 100% najwyższej jakości jedwabiu. Bardzo wygodny, dośc wąski, że nie widać go pod ubraniem. Portfel amerykańskiego producenta przeznaczony do noszenia na szyi. Spokojnie możemy przenieść w nim pieniądze, karty bankomatowe czy dokumenty bezpiecznie schowane. Oprócz tego stanowi mały organizer w którym łatwo schowamy rzeczy najpotrzebniejsze bez których trudno sie obyć, a które muszą być dobrze zabezpieczone.

Portfel posiada przegrody na banknoty, karty kredytowe oraz wodoszczelne zamki. Przegroda na banknoty posiada wymiary 20 cm x 15 cm.

Napisz opinię

CRKT - Nóż Ritter RSK™ Mk5 - Srebrny - 2380

mcnett


Amerykańska firma McNett to czołowy producent wysokiej jakości produktów specjalistycznych dla wojska, outdooru, sportów wodnych, nurkowania, wędkarstwa i szeroko pojętej turystyki. W ofercie firmy znajdziemy środki do ochrony przed komarami i insektami(repelenty),produkty do konserwacji i naprawy sprzętu i odzieży, jak również podróżne kosmetyczki, portfele, szybkoschnące ręczniki, filtry do wody oraz taśmy maskujące czy świecące breloki do kluczy. Każdy produkt zanim pojawi się na rynku, przeszedł testy w najsurowszych warunkach klimatycznych na ziemi...