Helikon - Plecak EDC - 21 L - Adaptive Green - PL-EDC-CD-12

HELIKON HELIKON

Fabrycznie nowy

Obniżka! Helikon - Plecak EDC - 21 L - Adaptive Green - PL-EDC-CD-12 Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

175,00 zł

brutto

179,00 zł brutto

-4,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Do każdego plecaka praktyczny GRATIS - karabińczyk polimerowy Fosco oraz światło chemiczne.

EDC® to podstawowy plecak codziennego użytku marki Helikon, uszyty z trwałego materiału Cordura® o gęstości splotu wynoszącej 500D. Pojemność wynosząca 21 litrów, przemyślana dwukomorowa budowa, niskoprofilowa konstrukcja oraz niewielka wagą sprawiają, że docenimy go zarówno w codziennym, miejskim użytkowaniu jak i w trakcie krótszych, jednodniowych wycieczek. 

Plecak posiada dwie zbliżone do siebie wymiarami komory, do których dostęp uzyskuje się przy pomocy dwustronnych zamków błyskawicznych wiodącego japońskiego producenta YKK. Komory te dla obniżenia wagi nie posiadają dodatkowych przegród, organizerów czy innych elementów mogących podnieść jego wagę. Jedynie w komorze głównej znajdziemy troki do podwieszenia worka na wodę. 

Helikon wychodzi jednakże naprzeciw osobom, którym zależy na organizacji przestrzeni użytkowej w plecaku. Wyściełanie wewnętrznej ściany przedniej komory miękką tkaniną welurową umożliwia personalizację przy użyciu kieszeni systemu Versatile Insert System® i podobnych, które dzięki zastosowaniu rzepów utworzą stabilny modułowy organizer. 

W dolnej części boków i frontu plecaka EDC® znajdują się taśmy montażowe standardu MOLLE/PALS pozwalające na montaż dodatkowych kieszeni. Dodatkowo na froncie znajdziemy panel z rzepem Velcro do personalizacji oraz elastyczną linkę zastępującą troki, która pozwala na przymocowanie lekkiej kurtki, bluzy polarowej, itp.

Cechy: 
- Lekki i ergonomiczny 
- Cordura® 500D 
- Zamki YKK®
- System MOLLE/PALS 
- Uchwyt na worek systemu hydracyjnego w komorze głównej 
- Kryty otwór wyprowadzający na rurkę worka hydracyjnego 
- Kompatybilny z Versatile Insert System® i innymi organizerami montowanymi na rzep 
- Elastyczna linka ze stoperem do troczenia 
- Anatomiczne szelki 
- Odpinany pas biodrowy 
- Wygodny uchwyt transportowy 
- Praktyczny system nośny
- Frontowy panel Velcro 

Dane techniczne: 
- kod producenta: PL-EDC-CD 
- materiał: Cordura® 
- pojemność: 21 l 
- wymiary: 46 x 31 x 15 cm 
- waga: 1090 g 
- kolor: Adaptive Green 

Uwaga: Widoczne na zdjęciach kieszenie czy wkład hydracyjny nie są dołączone do produktu. 

Napisz opinię

Helikon - Czapka Logo Cap - Zielony OD / Adaptive Green - CZ-LGC-PR-0212A

thumb.php (220×83)


Helikon-Tex - polska firma powstała w 1983 roku. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży militarnej i outdoorowej. W jej ofercie znajdują się spodnie, kurtki, bluzy polarowe, odzież specjalistyczna z membraną oraz bielizna termoaktywna wykonana wg. specyfikacji US Army. W jej ofercie znajdują się również plecaki, pasy taktyczne, ładownice w systemie MOLLE, ochraniacze kolan i łokci oraz akcesoria surwiwalowe.

Podczas produkcji wykorzystuje tkaniny tworzone według najnowszych technologii: Helikon-Tex Comfort H2O Proof, Helikon-Tex Wind Blocker, Helikon-Tex Thermo Plus oraz Helikon-Tex Comfort Dry. Jej wyroby są używane przez jednostki policji, wojska, sił specjalnych oraz służby bezpieczeństwa i ratunkowe. Produkty Helikon-Tex znalazły także duże uznanie i zdobyły popularność wśród ludzi aktywnych oraz pasjonatów militariów.