Mil-Tec - Pas taktyczny BDU - 120cm - Czarny - 13119002

Mil-Tec Mil-Tec

870

Fabrycznie nowy

Obniżka! Mil-Tec - Pas taktyczny BDU - Czarny - 120cm Powiększ

6 Przedmioty

Time left:

22,32 zł

brutto

24,00 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Pas MIL-TEC BDU Belt to wytrzymały, taktyczny pas do spodni.

Wytrzymała metalowa klamra zaciskowa w kolorze czarnym, mocny nylon, szlufka ułatwiająca umocowanie pasa po zapięciu, utwardzona końcówka.

Konstrukcja i wykorzystane surowce pozwalają na wykorzystanie pasa w innych celach, np. jako opaska zaciskowa lub taśma ściągająca.

Tactical Belt CONDOR'a to pas, który łatwo można dopasować (brak dziurek), zaprojektowany do codziennego użytkowania. Rozmiar pasa bez problemu można skrócić -docinając do pożądanej długości i opalenie końcówki np. zapalniczką.

Cechy produktu:

- Cicha klamra z metalu
- Łatwa regulacja paska
- Szerokość: 4,5 cm
- Długość całkowita: 120 cm
- Kolor: Czarny

Napisz opinię

Nite Ize - Etui na Smartfon / Telefon - Clip Case Executive - Extra Large - EHLXL-17-R3

Mil-Tec - firma założona w 1971 w Rottenburg, prowadzi produkcję i sprzedaż odzieży wojskowej, ekwipunku oraz demobilu, który był głównym przedmiotem działalności w początkach prowadzonej działalności. Oryginalne wojskowe nadwyżki z całego świata sprzedawane przez firmę stały się wówczas kluczowym elementem działalności.

Wprowadzeniem własnej marki w 1995 roku zaczął się szybki rozwój firmy, która wypuściła na rynek szeroką gamę odzieży i dodatków do niej oraz sprzętu outdoorowego i surwiwalowego. Wszystkie jej produkty łączą w sobie funkcjonalność, dobrą jakość i wytrzymałoć oraz dopasowanie do wojskowych wzorców.