Mil-Tec - Pałka teleskopowa - Solid Steel Stick 26" / 65cm - Pokrowiec - 16217000

Mil-Tec Mil-Tec

Fabrycznie nowy

Obniżka! Mil-Tec - Pałka teleskopowa - Solid Steel Stick 26" / 65cm - Pokrowiec - 16217000 Powiększ

7 Przedmioty

62,00 zł

brutto

65,00 zł brutto

-3,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Pałka teleskopowa / baton firmy niemieckiej firmy Mil-Tec to profesjonalne narzędzie do samoobrony dla osób cywilnych, pracowników ochrony oraz formacji mundurowych. Wersja o długości 26 cali (ok 65cm).

Pałka teleskopowa cechuje się segmentową konstrukcją, wykonaną z wytrzymałych, stalowych tulei, które po pełnym rozsunięciu są automatycznie blokowane. Pałkę można błyskawicznie rozłożyć jedną ręką, poprzez dynamiczny ruch zamachowy. Składanie pałki odbywa się poprzez prostopadłe uderzenie jej zakończeniem o twarde podłoże. Rękojeść została wykonana z antypoślizgowego tworzywa.


Przenoszenie przy sobie niepozornego przedmiotu, który można jednym dynamicznym wymachem zmienić w długą pałkę z twardej stali, jest w sytuacji konfrontacji z agresorem ogromną zaletą. Cios zadany stalową pałką nawet z niewielką siłą, potrafi skutecznie zniwelować przewagę napastnika, dzięki czemu jest to skuteczne narzędzie nawet dla niewyszkolonych użytkowników i słabszych fizycznie kobiet. Pałka teleskopowa może być również wykorzystana w sytuacji awaryjnej jako np. zbijak szyb w samochodzie.

W zestawie z pałką jest pokrowiec z możliwością przeciągnięcia pasa spodni.

Dane techniczne:
Długość - złożona: 25 cm
Długość - rozłożona: ok65 cm
Kolor wykończenia: czarny
Waga: 556 g

Napisz opinię

Mil-Tec - Arafatka / Chusta SHEMAGH - Biały / Czerwony - 12614000

Mil-Tec - firma założona w 1971 w Rottenburg, prowadzi produkcję i sprzedaż odzieży wojskowej, ekwipunku oraz demobilu, który był głównym przedmiotem działalności w początkach prowadzonej działalności. Oryginalne wojskowe nadwyżki z całego świata sprzedawane przez firmę stały się wówczas kluczowym elementem działalności.

Wprowadzeniem własnej marki w 1995 roku zaczął się szybki rozwój firmy, która wypuściła na rynek szeroką gamę odzieży i dodatków do niej oraz sprzętu outdoorowego i surwiwalowego. Wszystkie jej produkty łączą w sobie funkcjonalność, dobrą jakość i wytrzymałoć oraz dopasowanie do wojskowych wzorców.