Schrade - Water Rat 2 - WR2 - Nóż Neck Boot Knife

Schrade Knives Schrade Knives

044356217262

Fabrycznie nowy

Obniżka! Schrade - Water Rat 2 - WR2 - Nóż Neck Boot Knife Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Time left:

61,29 zł

brutto

65,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Nóż Wtaer Rat 2 zaprojektowany z myślą o nurkach i sportach wodnych ale... dzięki swojej budowie i funkcjom bardzo dobrze sprawdzi się jako wielofunkcyjny nóż edc czy też nóż obronny do nuta lub na szyję.

Water Rat Dive Knife firmy Schrade to nóż ze stałą głownią typu full tang, przeznaczony dla miłośników sportów wodnych, nurkowania, raftingu, łowiectwa podwodnego, żeglarstwa, itp. 

Obustronne ostrze typu Spear Point z dwoma krawędziami tnącymi - gładką i częściowo ząbkowaną wykonano z wysokowęglowej stali 9Cr14MoV. Dodatkowo wyposażone jest w hak tnący umożliwiający szybkie i bezpieczne cięcie lin, sieci, itp. 

Rękojeść noża wykonana jest z wytrzymałego a zarazem elastycznego materiału TPE (termoplastycznego elastomeru), dzięki czemu dobrze leży nawet w mokrej dłoni. Na końcu chwytu znajduje się otwór do montażu smyczy. 

Polimerowa pochewka umożliwia bezpieczne przenoszenie noża. Na jej końcu znajduje się otwór z przeplecioną linką do przenoszenia na szyi.

Stal 9Cr14Mov HighCarbon- duża zawartość procentowa węgla (przedział od 0.85-0.90) i chromu. Stal osiąga dużą twardość i specjalnie dobrany skład pierwiastków czyni ją nierdzewną. Wytrzymała, łatwa w ostrzeniu.

Dane techniczne:

Stal: 9Cr14MoV High Carbon 
Długość całkowita: 172 mm 
Długość ostrza: 78 mm 
Grubość ostrza: 2,8 mm 
Typ ostrza: Double Edged Spear Point 
Okładziny: guma TPE 
Waga: 83g 

Napisz opinię

Atwood - Linka Paracord MIL-SPEC 550-7 / 4mm kontraktowy Czarny MADE IN USA - 1 metr

schrade.jpg (316×53)