CRKT - Hammond Cruiser Serrated - 7914 - Nóż składany

CRKT CRKT

794023791402

Fabrycznie nowy

Obniżka! CRKT - Nóż Hammond Cruiser Serrated - 7914 Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Time left:

99,51 zł

brutto

107,00 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Zaprojektowany przez Jimiego Hammonda mocny i duży nóż taktyczny z serii IRAQI FREEDEOM z ostrzem combo- gładkie połączone z ząbkowanym (ząbkowanie idealnie tnie elementy włókniste, liny itp)

Proporcje między ostrzami zostały idealnie zachowane.

Otwierana kciukiem, przy pomocy obustronnego kołka głownia, wykonana została z najwyższej jakości stali AUS-8.

Przed niekontrolowanym zamknięciem chroni stalowa blokada liner lock z dodatkową blokadą zwalnianą palcem wskazującym (LAWKS System).

Na stalowych linersach zamontowano wygodne, antypoślizgowe okładziny z materiału Zytel®.

Nóż wyposażony jest w stalowy klips, który można zamontować w czterech miejscach rękojeści.

W zestawie dodatkowy klips oraz zapas śrub.

Jimi Hammond  - twórca CRUISERA. Projektant składanych folderów- w tego typu nożach się specjalizuje. Zapalony rybak - wszystkie swoje konstrukcje - sprawdza w terenie. Właściciel firmy projektującej noże,a związany kontraktem z marką CRKT.

Stal AUS-8 - dobra stal odpowiadająca typowi 440B wzbogacona w węgiel na poziomie: 0,7-0,75%. W produkcji stali zastosowano niewielką ilość wanadu. Pierwiastek ten pozytywnie wpływa na jednorodność struktury krystalicznej stali, a większych ilościach zwiększa odporność ostrza na ścieranie. Łatwa w obróbce- ostrzenie.

Dane techniczne:

Stal: AUS-8 
Długość całkowita: 226mm
Długość ostrza: 97mm
Grubość ostrza: 3.1mm
Rękojeść: Zytel®
Waga: 175g

Napisz opinię

101 Inc. - Kominiarka Mesh - Czarny

Columbia River Knife & Tool (CRKT) - amerykańska firma z Tualatin w Oregonie, założona przez Roda Bremera w 1994. Produkuje praktyczne noże składane i z ostrzem stałym, narzędzia, niezbędniki, osełki i inne akcesoria, które znane są wysokiej jakości, ciekawego zaprojektowania oraz posiadają korzystny stosunek ceny do jakości.

Wszystkie noże i narzędzia CRKT są stworzone przy pomocy zaawansowanych urządzeń i systemów produkcyjnych. Do produkcji używa się wysokiej jakości materiałów, które są zwykle używane w znacznie droższych nożach customowych. Zaliczyć można do nich min. Micartę, G10, róg jelenia lub barana czy też wysokiej jakości drewno, takie jak korzeń żywotnika, heban, orzech itd.
 
Firma posiada aktywny program zapewnienia jakości i starannie sprawdza każdy produkt w trakcie całego procesu produkcyjnego.