Mil-Tec - Niezbędnik stalowy Bundeswehr 4-częściowy - 14622600

Mil-Tec Mil-Tec

Fabrycznie nowy

Obniżka! Mil-Tec - Niezbędnik stalowy 4-częściowy - 14622600 Powiększ

5 Przedmioty

Time left:

19,44 zł

brutto

20,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Niezbędnik 4-częściowy typ Bundeswehry - niemieckiej firmy Mil-Tec. Został wykonany z mocnej stali nierdzewnej. W zestawie znajduje się: nóż o strukturze piły, widelec, łyżka oraz otwieracz do puszek i butelek, Zaprojektowany na wzór współczesnych niezbędników niemieckiej Bundeswehry. Wszystkie elementy można złożyć w taki sposób, jak to zostało uwidocznione na zdjęciu. W komplecie znajduje się dodatkowo przezroczysty pokrowiec z polimeru ułatwiający przenoszenie.

Cechy:

- Materiał: Stal nierdzewna

- Kompaktowy rozmiar

- 6 funkcji: łyżka, widelec, nóż gładki, nóż ząbkowany, otwieracz do butelek, otwieracz do konserw,

- Długość ok.19 cm

Napisz opinię

CAMO - Nerka / Torba na pas - Kangoo Waist Pack 3L - MultiCam - TO-KG-WP-MC

Mil-Tec - firma założona w 1971 w Rottenburg, prowadzi produkcję i sprzedaż odzieży wojskowej, ekwipunku oraz demobilu, który był głównym przedmiotem działalności w początkach prowadzonej działalności. Oryginalne wojskowe nadwyżki z całego świata sprzedawane przez firmę stały się wówczas kluczowym elementem działalności.

Wprowadzeniem własnej marki w 1995 roku zaczął się szybki rozwój firmy, która wypuściła na rynek szeroką gamę odzieży i dodatków do niej oraz sprzętu outdoorowego i surwiwalowego. Wszystkie jej produkty łączą w sobie funkcjonalność, dobrą jakość i wytrzymałoć oraz dopasowanie do wojskowych wzorców.