Maxpedition - Naszywka Don't Tread on Me - PVC - SWAT

MAXPEDITION MAXPEDITION

696

Fabrycznie nowy

Obniżka! MaXPEDITION - Naszywka Don't Tread on Me - PVC - SWAT Powiększ

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Time left:

31,53 zł

brutto

33,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

W wolnym tłumaczeniu - "TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA / NIE DEPCZ MNIE" w domyśle "bo pożałujesz"

Flaga Gadsdena – jest historyczną flagą amerykańską, która przedstawia gotowego do ataku, zwiniętego w kłębek grzechotnika. Poniżej węża umieszczony jest napis: „nie depcz mnie”. Flaga została zaprojektowana przez amerykańskiego generała i polityka Christophera Gadsdena. Używana była przez Kontynentalną Piechotę Morską w czasie wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych.

Oryginalna naszywka amerykańskiej firmy MAXPEDITION. 

Wykonana została w technologii 3D z najwyższej jakości wytrzymałego i elastycznego PVC.

Naszywka posiada w zestawie panel rzepowy, który zarówno chroni rzep naszywki, kiedy nie jest ona używana jak również może zostać przyszyty do torby czy plecaka według własnego projektu, dzięki czemu będziemy mogli przymocować naszywkę w dowolnym wybranym przez siebie miejscu. Dzięki zastosowanemu materiałowi oraz trójwymiarowej technice naszywka jest niezwykle czytelna. 

Jednostronny rzep - Velcro.  

- Wymiary: 76 x 64 mm
- Kolor: SWAT

Napisz opinię

Combat-ID - Naszywka Polska - Piaskowy - Gen I A1


Firma Maxpedition od 1988 roku produkuje najbardziej przyjazne użytkownikowi produkty wyposażenia taktycznego zrobione przy użyciu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. W ofercie tego producenta można znaleźć plecaki, torby, kieszenie, organizery EDC a nawet kosmetyczki! Produkty Maxpedition używane są nie tylko na polu walki, ale także przez entuzjastów survivalu, turystów, zawodowych fotografów, strzelców i wielu innych. Maxpedition w swojej ofercie posiada szeroki wybór plecaków i toreb charakteryzujących sie modularną budową. Każdy produkt można dodatkowo wyposażyć w nową funkcjonalność indywidualnie dopasowaną do potrzeb użytkownika poprzez zamocowanie odpowiedniej kieszeni lub ładownicy.