STOOR - Kominiarka termoaktywna Ciepła - Czarna

STOOR STOOR

528

Fabrycznie nowy

Obniżka! STOOR - Kominiarka termoaktywna Ciepła - Czarna Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Time left:

39,90 zł

brutto

42,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Kominiarka termoaktywna wykonana z dwuwarstwowego materiału THERMOACTIV230 przez firmę STOOR. 

W skład dzianiny wchodzą multipoliestrowe wielokanałowe włókna o strukturze kratki, które utkano w dwie warstwy: wewnętrzną i ochraniającą zewnętrzną. Pierwsza z nich przylegająca do ciała jest przyjemna i miła w dotyku, druga natomiast o jednolitej fakturze łączonych kratek zabezpiecza organizm przed nadmierną utratą ciepła i chłodem.

Dzianina THERMOAKTIV230 posiada specjalną aperturę hydrofilną, która skutecznie pochłania wilgoć z powierzchni i szybko uwalnia do otoczenia. Ciepło wytwarzane przez organizm jest zatrzymywane i równomiernie rozprowadzane w taki sposób, aby utrzymać zrównoważony i komfortowy mikroklimat. Warstwa zewnętrzna jest częściowo odporna na działanie wiatru i skutecznie konkuruje z przewiewnym materiałem polarowym. 

Cechy i właściwości użytkowe:

- Przeznaczona na niższą temperaturę otoczenia 
- Szybkie schnięcie i odprowadzanie wilgoci 
- Nie powoduje podrażnień alergicznych 
- Konstrukcja umożliwiająca noszenie jej tak by zasłaniała usta lub nie 
- Niska waga 
- Nie płowieje na słońcu, nie wymaga prasowania 
- Nie traci swoich właściwości nawet po długim, intensywnym używaniu

Napisz opinię

Paracord - MIL-SPEC 550-7 - 4mm - Military Urban Camo - MADE IN USA - 1 metr


STOOR - polska firma powstała w 2005r. STOOR specjalizuje się w produkcji odzieży termoaktywnej. Swe produkty wytwarza z myślą o zadowoleniu klienta, komforcie i spełnianiu oczekiwań. Nad wyrobami STOOR pracuje zespół doświadczonych i zaangażowanychpracowników, świadomych faktu, że tylko taka postawa dostarczy odzieży najwyższej jakości, a tym samym, satysfakcji klientom.

Odbiorcami produktów STOOR są osoby aktywne i profesjonaliści dla których komfort realizowania sportowych pasji jest najważniejszy. STOOR wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów specjalnie wyselekcjonowany dzianiny poliestrowe oraz poliamidowe o sprawdzonych walorach użytkowych. Innowacyjna technologia bielizny termo-aktywnej z serii Bioline do produkcji, której wykorzystano lekki materiał poliamidowy Meryl Skin Life zapewnia uczucie świeżości podczas długotrwałego wysiłku.