CONDOR - Pokrowiec / organizer - Grenade Pouch - Zielony

CONDOR CONDOR

022886253165

Fabrycznie nowy

Obniżka! CONDOR - Pokrowiec / organizer - Grenade Pouch - Zielony Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Time left:

38,04 zł

brutto

40,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Niewielki pokrowiec na klucze, gotówkę i inne drobne akcesoria w kształcie przypominającym ręczny granat. 

Zastosowany lekko sztywny materiał doskonale chroni przenoszoną zawartość, pokrowiec zapinany jest zamkiem błyskawicznym. 

Wewnątrz znajduje się zamykana zamkiem kieszeń która doskonale sprawdzi się do przenoszenia drobnej gotówki, siatkowy przedział oraz kółko z pięcioma karabinkami na klucze. 

Dzięki metalowemu, okrągłemu karabinkowi Grenade Pouch można szybko i pewnie podczepić do plecaka, szlufki spodni lub palsów oporządzenia. 

Rozmiar: 100 x 50 mm 
Kolor: Zielony 

Napisz opinię

Only One - Ogrzewacz dłoni ONLY HOT Hand Warmer - 7H+ - 2 szt.

Condor_Outdoor_Products_Tactical_Gear_Brand_Logo.png (223×150)


Condor Outdoor - amerykańska firma, która od ponad 20 lat zdobywa coraz większe uznanie w branży outdoorowej i taktycznej. Specjalizuje się w produkcji wyposażenia taktycznego w postaci kamizelek taktycznych, toreb i plecaków, obuwia, ładownic itp. 

Szeroka oferta toreb i plecaków taktycznych firmy Condor zawiera małe plecaki oraz duże, wyprawowe pozwalające na spakowanie większej ilości odzieży i ekwipunku. Jest także producentem szerokiej gamy wykonanych z oryginalnej Cordury DuPont 1000D kamizelek modułowych i sprzętowych. Doskonała jakość i precyzja wykonania stawia kamizelki tej firmy na wysokiej pozycji wśród producentów wyposażenia taktycznego. Condor to również szereg akcesoriów takich jak ładownice, czapki, rękawice, pasy taktyczne, zawieszenia do broni, pokrowce na broń, torby i wiele innych.