All Weather Safety Whistle - Gwizdek WInd Storm Safety Whistle - AW5 - Orange

All Weather Safety Whistle All Weather Safety Whistle

Fabrycznie nowy

Obniżka! All Weather Safety Whistle - Gwizdek WInd Storm Safety Whistle - AW5 - Orange Powiększ

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Time left:

31,16 zł

brutto

33,50 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Gwizdki testowane i przyjęte na wyposażenie szeregu jednostek US Army, US Coast Guard, US Navy, policji amerykańskiej, Departamentu Rolnictwa, Departamentu Zasobów Wewnętrznych USA, Czerwonego Krzyża i NFL.

Profesjonalny gwizdek Windstorm ™ wykonany jest z pomarańczowego polimeru formowanego termicznie. Opantetowany kształ pomyślany jest na uzyskanie jak najlepszej skuteczności dźwiękowej, ale również zapewnia dobry chwyt podczas pracy. Gwizdek może zagłuszyć prawie każdy konkurencyjny dźwięk. Jest słyszalny zarówno na maksymalnych odległościach jak i pod wodą! Doskonały do ochrony osobistej, zastosowań militarnych czy surwiwalowych. Gwizdki polecane są dla wojskowych, funkcjonariuszy policji, sportowców, żeglarzy, płetwonurków, myśliwych...

W zestawie stalowe kółko umożliwiające podczepienie np. do kluczy.

Wymiary- 6 x 4,5 x 2,1cm

Profesjonalne gwizdki amerykańskiej firmy All Weather Safety Whistle. Produkcja gwizdków ulokowana jest w Stanach Zjednoczonych co zapewnia najwyższą jakość produktu i materiałów, z których jest wytwarzany. Firma szczyci się produkcją najbardziej zaawansowane gwizdków na świecie. Opatentowane konstrukcje osiągają najlepsze rezultaty jeżeli chodzi o parametry głośności i slyszalności. Gwizdek All Weather wystawiony jest w Muzeach Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

Napisz opinię

UST - Lusterko sygnalizacyjne - StarFlash Micro Mirror

Znalezione obrazy dla zapytania made in usa logo